Volné pracovní místo  HOKEJOVÝ TRENÉR MLÁDEŽE

Pracovní poměr Úvazek Zkrácený úvazek
Vzdělání minimálně Základní
Hrubá mzda od 14 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

CZ-ISCO: 23594 Pedagogové volného času
HOKEJOVÝ TRENÉR MLÁDEŽE
  • Místo výkonu práce: Ed. Karla 435, 503 03 Smiřice
  • PP zkrác. na dobu určitou 1 roku, nástup možný ihned
  • Náplň práce: vedení tréninkových jednotek mladých hokejistů, správa a propagace internetových stránek
  • Požadujeme: aktivní znalost Aj
  • V případě zájmu nás kontaktujte na e-mail: použijte odpovědní formulář

Vhodné pro

Cizince.

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.6.2019 do 30.5.2020

Máte zájem o nabídku HOKEJOVÝ TRENÉR MLÁDEŽE?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Petr Turek z TRS media s.r.o.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku HOKEJOVÝ TRENÉR MLÁDEŽE

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.