Volné pracovní místo  Horník - razič s náborovým

Firma OKD, a.s.
Vzdělání minimálně Základní
Hrubá mzda 49 000–70 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Náplň práce:
  • provádění ražení důlních děl hornickým způsobem,
  • budování výztuže chodby její obkládání a zakládání výlomu,
  • spolupráce při ostatních pracích při ražení.

Požadujeme:
  • výborný zdravotní stav,
  • důlní praxi, minimální kvalifikaci - horník 5. TS (kurz technologie ražení a dobývání),
  • nejvyšší prašná expozice (NPE) do 85 %.

V případě zájmu o práci v OKD si připravte:
  • životopis,
  • občanský průkaz,
  • doklad o nejvyšším dosaženém vzdělání,
  • zápočtový list z posledního zaměstnání.

Pokud jste již v minulosti pracovali v podzemí hlubinného dolu (mimo kmenový stav OKD, a.s.), připravte si dále tyto doklady:
  • doklad o dosažené kvalifikaci v dole,
  • doklad o výši NPE,
  • doklad o poslední fárané směně.

Zaměstnanecké výhody:
  • NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK VE VÝŠI 40.000 Kč
  • úhrada vstupní lékařské prohlídky,
  • profesní rozvoj a další odborná školení,
  • přídavek na dovolenou a Vánoce,
  • věrnostní přídavek horníkům,
  • až 6 týdnů dovolené,
  • 2 dny pracovního volna navíc,
  • penzijní připojištění až do výše 12.000 Kč ročně,
  • příspěvek na dojíždění,
  • příspěvek na ubytování,
  • svačiny a pitný režim na pracovišti zdarma,
  • závodní stravování za zvýhodněnou cenu,
  • příspěvek na dětské rekreace,
  • Flexi Pass Card na nákup sportovních, léčebných, rekreačních a kulturních aktivit.

použijte odpovědní formulář

Způsob kontaktu osobně, telefonicky, e-mailem:
Poradenské centrum OKD, tř. Osvobození 1721/9, Karviná
PO, ST: 8:00-15:00 hod.
ÚT, ČT: 8:00-14:00 hod.
PÁTEK: zavřeno

Vhodné pro

Cizince.

Směnnost

Čtyřsměnný provoz

Pracovní období

od 1.2.2024

Máte zájem o nabídku Horník - razič s náborovým?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Ing. Markéta Klopcová z OKD, a.s.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Horník - razič s náborovým

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.