Zařazeno v oborech:
Cestovní ruch a ubytování
Pozice:
Pokojská
Lokalita:
Semily
Zveřejnil:
Úřad práce Semily
Může se Vám hodit:
Pokojská Liberec, Pokojská Semily

Volné pracovní místo HOTELOVÁ POKOJSKÁ

23.5.2017
PHG s.r.o.
Místo pracoviště
1. máje 757/29, Liberec III-Jeřáb, 460 07, Liberec
Pracovní poměr
Plný úvazek, Brigády
Minimální vzdělání
základní
Směnnost
Jednosměnný provoz

Požadujeme alespoň základní vzdělání, praxe v oboru vítána, spolehlivost a poctivost především. Pokojská provádí rozmanité pomocné práce, úklid pokojů a veřejných prostor hotelu. Hlásí různé opravy správci hotelu. Pracuje v turnusových službách. Nabízíme mzdu 11–15tisíc měsíčně dle odvedené práce a jiné firemní benefity.
Nástup možný ihned.

Benefity

  • Ubytování
  • Podnikové stravování

Podobné nabídky práce

POKOJSKÝ/Á
Náplň práce: výpomoc na snídaních, úklid pokojů, občasná výpomoc v prádelně Krátký/dlouhý týden - od 7:00 hod. Plat: 80,- Kč/hodina Plat po zaučení: 90,- Kč/hodina + prémie
HR Jítrava s.r.o. 70, Rynoltice Plný úvazek
týden
POKOJSKÝ/Á V HOTELU
Možnost práce i na dohodu o provedení práce Hlásit se e-mailem nebo telefonicky.
Devil's cleaning s.r.o. Nitranská 415/1, Liberec Plný úvazek, Brigády
týden
UKLÍZEČ/KA
DPP-práce Po, Stř a Pá 6 hod/den, Út a Čt 4 hod./den, začátek směny nejdříve ve 14.30 hod., hlásit se předem telefonicky
Sea Clean M.B., s.r.o. Kateřinská 235, Stráž nad Nisou Brigády
týden
UKLÍZEČ/KA
Úklid společných prostor (schodiště, chodba), kuchyní a sociálních zařízení. Práce na 5 hod. 3x týdně (PO, ST, PÁ) v dopoledních hodinách. Hlásit se předem telefonicky.
Michal Suchý Hodkovická 114, Liberec Zkrácený úvazek, Brigády
aktivní
POKOJSKÁ - UKLÍZEČKA, POMOCNÁ SÍLA DO KUCHYNĚ
Práce v horském pensionu Požadujeme dobrou pracovní morálku, zájem o práci v oboru, komunikativnost, samostatnost, praxe vítána - není podmínkou, Prémie, stravování, ubytování, příspěvek na dopravu kontakt: telefonicky od 12.00 ...
Horský průvodce - Krkonoše 32, Harrachov Plný úvazek, Brigády, Brigády
aktivní
POKOJSKÁ
smysl pro pořádek, slušné vystupování, nejprve DPP, v případě oboustranné spokojenosti možnost na pracovní poměr možnost ubytování kontakt: telefonicky
HANZ group s.r.o. 20, Lomnice nad Popelkou Plný úvazek