Volné pracovní místo  Hotelová recepční

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 15 000–17 000 Kč / měsíc

Požadavky: příjemné vystupování, upravený vzhled a aktivní přístup k práci, znalost AJ na komunikativní úrovni, další jazyky výhodou.
Očekáváme: ochotu učit se novým věcem, dále se vzdělávat a pozitivnoí vztah k oboru hotelnictví, zkušenosti v oboru výhodou
Náplň práce: komunikace s hosty a ostatními středisky hotelu, e-mailová korespondence, vyřizování telefonátů, přijímání rezervací, řešení problémů, starost o chod wellness centra
Výhody: práce v atraktivním moderním prostředí a mladém kolektivu, možnost osobního a profesního růstu, systém firemních benefitů
Pracovní doba: 7:00 - 16:30 hod., 16:30 - 24.00 hod., víkendové směny 7:00 - 19:00 hod., 19:00 - 7:00 hod.
Zájemci o pracovní místo zasílat životopis + motivační dopis na e-mail.

Vhodné pro

Absolventy (minimálně SŠ s maturitou vzdělání).

Směnnost

Nepřetržitý provoz

Pracovní období

od 1.7.2016