Volné pracovní místo  Housekeeping supervizor

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 18 000–20 000 Kč / měsíc

Místo výkonu práce: Clarion Congress Hotel Ústí nad Labem, Špitálské náměstí č.p. 3517/1a, Ústí nad Labem.
Náplň práce: kontrola uklizených pokojů, kontrola úklidu veřejných prostor hotelu, spolupráce s prádelnou, objednávání zásob chemických prostředků.
Požadujeme: min. SŠ vzdělání, praxe na obdobné pozici, znalost AJ nebo NJ, znalost MS Office, příjemné a profesionální vystupování, samostatnost a časová flexibilita, orientace na zákazníka.
Nabízíme: mzdu 18 000 - 20 000,- Kč., zaměstnanecké výhody, podnikové stravování, nástup možný ihned.
V případě zájmu zašlete Váš motivační dopis se strukturovaným životopisem v českém jazyce. Nezapomeňte uvést název pozice, o kterou se ucházíte. Prosíme rovněž o uvedení telefonického spojení na Vás.
V případě, že do 3 týdnů neobdržíte od nás žádnou odpověď, nebyli jste zařazeni do výběrového řízení a veškeré Vámi zaslané informace a dokumenty budou skartovány.
Zasláním životopisu do společnosti CPI Hotels, a.s. dáváte souhlas ke zpracování Vašich osobních dat v něm uvedených a jejich dalšímu uchování v databázi naší společnosti. Vaše data budou použita pouze k účelům vyhledávání vhodných pracovních nabídek pro Vaši osobu. Poskytnutím těchto dat zároveň potvrzujete jejich správnost a pravdivost.

Požadovaná znalost jazyků

  • Angličtina - pasivní
  • Němčina - pasivní

Požadované dovednosti

  • Práce s PC
  • Práce s PC - textový editor (Word)
  • Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)

Benefity

  • Podnikové stravování

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.8.2016