Volné pracovní místo  HR ASISTENT/-KA

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 14 000–17 000 Kč / měsíc

Jsme dlouholetým českým výrobcem tvrzeného kamene, co obchoduje s více než 75 zeměmi světa. Pro svou centrálu v Hradci Králové hledáme komunikačně a organizačně zdatného/-ou kandidáta/-ku na pozici:
HR ASISTENT/-KA
  • PP na dobu určitou 6 měsíců, poté na neurčitou; pružná pracovní doba (pevné rozmezí 8:00 - 15:00); nástup co nejdříve
  • Náplň práce: personální administrativa (příprava smluv, prodloužení, mzdových výměrů apod.); příprava pravidelných reportů (zůstatky dovolených, přehledy zkušebních dob apod.); pomoc při zpracování mezd (kontrola docházky, stravenky); příprava podkladů pro nástupy zaměstnanců do firmy a jejich výstupy z firmy; správa lékařských prohlídek (vstupní, výstupní, periodické); aktualizace organizační struktury společnosti; každodenní komunikace napříč firmou s jednotlivými úseky podniku
  • Požadujeme: prokazatelnou schopnost organizovat si práci a dotahovat úkoly do konce; chuť učit se novým věcem a posouvat sebe i firmu; komunikativní znalost AJ; velmi dobrou znalost používání MS Office; schopnost vnímat firmu, její zaměstnance i procesy; výborné komunikační dovednosti, pro-klientskou orientaci; systematičnost, pečlivost, důslednost a rozhodnost; zodpovědnost, samostatnost, ochota učit se nové věci
  • Nabízíme: zázemí dynamicky se rozvíjející firmy s více než 20 letou tradicí výroby v Hradci Králové a kvalitním produktem; práci v neformálním, přátelském kolektivu; kompletní zaškolení; stravenky v hodnotě 70 Kč; 2 dny sick day/rok; příspěvek na penzijní připojištění v hodnotě 300 Kč měsíčně; možnost firemní výuky AJ a dalšího vzdělávání
  • Pozice je vhdoná i pro absolventy/-ky
  • V případě zájmu prosím posílejte své životopisy na e-mail: použijte odpovědní formulář

Vhodné pro

Absolventy (minimálně SŠ s maturitou vzdělání).

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 1.7.2016 do 31.12.2016