Volné pracovní místo  HR MANAGER/KA PRO ODMĚŇOVÁNÍ A BENEFITY

Firma
Vzdělání minimálně Bakalářské
Hrubá mzda od 35 000 Kč / měsíc

Místo výkonu práce: Ostrava Kontakt: použijte odpovědní formulář - zaslat CV. Plynulá AJ a praxe v oboru.

Pro našeho klienta hledáme kandidáty na pozici HR manager/a, který řídí tým odměňování, administrativy a mezd.

POPIS POZICE
  • navrhování a implementace systému odměňování, mzdy a zpracovávání benefitního systému ve spolupráci s vedoucí mzdové účtárny
  • pravidelný reporting vedení
  • vypracování a řízení ročního rozpočtu svěřeného HR úseku
  • spolupráce při vytváření a zavádění interních předpisů
  • vedení týmu

PROFIL KANDIDÁTA
  • VŠ vzdělání
  • AJ na pokročilé úrovni s aktivním využitím
  • prokazatelné zkušenosti v oblasti odměňování a benefitů
  • znalost pracovně-právní legislativy
  • zkušenost s vedením týmu
  • analytické myšlení, velmi dobré komunikační a vyjednávací schopnosti

NABÍZÍME
  • zajímavé platové ohodnocení
  • možnost využití cizích jazyků
  • širokou nabídku zaměstnaneckých benefitů (bonusy, stravenky, příspěvek na penzijní připojištění, možnost jazykových kurzů a další)
  • dynamické moderní prostředí s možností kariérního růstu

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.3.2016