Volné pracovní místo  HR Senior Specialist - Vsetín

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 30 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce: Vsetín
Kontakt: použijte odpovědní formulář - zaslat CV.

V souvislosti s dynamickým rozvojem aktivit společnosti působící v oblasti automotive nabízíme zajímavé pracovní uplatnění v české výrobní společnosti a růst a rozvoj těm, kdo hledají nové výzvy ve své kariéře.

POPIS POZICE
Péče o stávající zaměstnance, formování kariérních růstů
Organizace a vedení výběrových řízení na pracovní pozice, včetně inzerce, prezentace, selekce, atd.
Kompletní údržba personálních dat
Pracovně právní administrativa (nástupy a výstupu zaměstnanců, vedení osobních spisů, změny smluv, lékařské prohlídky)
Znalosti a zkušenosti z oblasti motivování lidí, realizace motivačního programu
Spolupráce při vytváření pracovních náplní zaměstnanců a popisů pracovních činností
Spolupráce na implementaci celkové personální politiky, aktivně se podílí na jejím vytváření
Vyhodnocování fluktuace

PROFIL KANDIDÁTA
SŠ/VŠ vzdělání
Aktivní znalost anglického jazyka slovem i písmem
Předchozí praxe na obdobné pozici min. 2 roky
Znalost pracovně právních předpisů
Dobrá znalost místního pracovního trhu
Uživatelská znalost IS Helios – výhodou
Vysoké pracovní nasazení, samostatnost, důslednost, zodpovědnost

Termín nástupu: dohodou

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.10.2016