Volné pracovní místo  Hrotař/ka

Vzdělání minimálně Základní
Hrubá mzda 18 900–21 000 Kč / měsíc

Pracoviště: Hedvikov 1, Třemošnice 538 43 a Družstevní 436, Ronov nad Doubravou 538 42
Pracovní náplň: ruční opracování a vizuální kontrola hliníkových odlitků.
Požadavky: ochotu pracovat ve směnném provozu, manuální zručnost a spolehlivost
Nabízíme: možnost kariérního postupu, výplatu pravidelně a včas, 5 týdnů dovolené, příspěvek na dopravu (od vzdálenosti 10 km), telefonování za zvýhodněný tarif,závodní lékař v areálu firmy,
závodní jídelnu a příspěvek na stravování,permanentku na tenisové kurty,věrnostní odměny a možnost ubytování
Kontakt: životopis e-mailem na: použijte odpovědní formulář nebo použijte odpovědní formulář poštou na personální oddělení KOVOLIS HEDVIKOV a.s., Hedvikov 1, 538 43 Třemošnice nebo doručit osobně po domluvení schůzky s Kateřinou Altmannovou, tel.: použijte odpovědní formulář , použijte odpovědní formulář nebo s Danielou Žižkovou, tel. použijte odpovědní formulář nebo použijte odpovědní formulář .

Vhodné pro

Cizince, absolventy (minimálně Základní vzdělání).

Směnnost

Nepřetržitý provoz

Pracovní období

od 1.11.2016