Volné pracovní místo  HTML/CSS/UX začátečník (webdesigner)

Firma
Pracovní poměr Úvazek Zkrácený úvazek
Vzdělání minimálně Základní
Hrubá mzda od 7 400 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

PRO OSOBY SE ZDRAVOTNÍM POSTIŽENÍM. [JM]
Místo výkonu práce: Zbrojnická č.p. 97/18, Děčín IV-Podmokly, 405 02 Děčín 2

Náplň práce:
  • příprava podkladů z dodaných grafických návrhů ve Photoshopu
  • převádění grafických návrhů do HTML/CSS kódů
  • návrhy wireframe a webových prototypů
  • spolupráce s ostatními členy týmu

Požadavky:
  • HTML
  • CSS
  • základní znalost UX a chování lidí na internetu (možno se doučit během zkušební doby)
  • základy přístupnosti a použitelnosti webu (možno se doučit během zkušební doby)
  • práce s Photoshopem výhodou (příp. naučíme)

Práce vykonávána trvale vsedě, náročnější na zrak, pracoviště není bezbariérové, spojeno s profesním rozvojem, není vyžadována jemná motorika.

Nabízíme:
  • práci v pohodovém týmu
  • zaměstnání bez předchozí praxe v oboru
  • rychlý odborný růst a postup na lépe ohodnocené pracovní pozice

Zaměstnanecké výhody:
provize z každé realizované zakázky (neomezený strop odměn), průběžné kvalitní vzdělávání v oboru (semináře, školení, konference)

Po zapracování možnost práce na 30 hod týdně s adekvátním navýšením mzdy.

Kontaktní osoba:
Michal Hanzlík, tel. použijte odpovědní formulář (volat v pracovní dny 8:30 - 15:30), e-mail: použijte odpovědní formulář osobní jednání možné na výše uvedené adrese pondělí - čtvrtek 9:00 - 15:00.

Vhodné pro

Osoby se zdravotním postižením (OZP).

Směnnost

Dvousměnný provoz

Pracovní období

od 1.8.2017