Volné pracovní místo  HW design inženýr

Firma
Vzdělání minimálně Bakalářské
Hrubá mzda od 35 000 Kč / měsíc

V případě zájmu posílejte CV na email: použijte odpovědní formulář

Arkon Flow system je významným výrobcem elektromagnetických průtokoměrů s distribucí po celém světě. Pro náš provoz v Brně zabývající se výrobou elektromagnetických průtokoměrů hledáme vhodné kandidáty na uvedenou pozici.

Požadujeme:
  • orientace v problematice návrhu elektronických zařízení,
  • znalost (analogových i digitálních současték, vývoje embeded zařízení, jednočipových mikrokontrolerů)
  • znalost software CADSOFT EAGLE
  • znalost průmyslových sběrnic a protokolů (RS485, 4-20mA, MODBUS, HART...)
  • znalost elektroniky, diagnostika vadných kusů (pájení, měření...)
  • znalost programování mikrokontrolérů v C, C++ , PC aplikací výhodou
  • schopnost číst výkresy výhodou
  • orientace v problematice měření neelektrických veličin
  • schopnost naplánovat vývojový projekt
  • znalost anglického jazyka na úrovni porozumění odbornému textu a komunikace se zahraničními dodavateli

Náplň práce:
vývoj/návrh HW v oblasti měření, regulace a automatizace
návrh schémat a DPS s ohledem na mezinárodní certifikace a normy
tvorba měsíční a ročních vývojových plánů a jejich manažement
spolupráce s výrobou a obchodem na vyhledáváním nových vývojových příležitostí
návrh DPS s přihlédnutím k obecným návrhovým pravidlům
Komunikace s externími dodavateli

NABÍZÍME:
zázemí stabilní společnosti v oboru
kvalitní mzdové ohodnocení
balíček zaměstnaneckých benefitů
firemní vzdělávání
možnost osobního a profesního růstu
perspektiva dlouhodobé spolupráce

Vhodné pro

Cizince.

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.11.2016