Volné pracovní místo Hypoteční specialista/specialistka

13.10.2016
Bc.Matěj Orálek
Místo pracoviště
Palackého 1498/3, Přerov I-Město, 750 02, Přerov
Pracovní poměr
Zkrácený úvazek
Minimální vzdělání
SŠ s maturitou
Směnnost
Jednosměnný provoz

Popis pracovní nabídky

Pracovní místo je vhodné i pro absolventy škol.

Náplň práce:

- sestavování finančních plánů; kKomunikace a jednání s klienty ; práce s PC (Word, Excel, Outlook) ; zpracovávání administrativy a její zadávání do firemního systému; vedení agendy

Požadujeme:

  • komunikativnost a komunikační schopnosti; spolehlivost, samostatnost a flexibilitu; analytické myšlení; snaha se dále vzdělávat

Nabízíme:

  • firemní paušál; zvýhodněný leasing, možnost rozšíření úvazku

Zájemci se mohou hlásit:

  • zasláním životopisu (CV) na e-mail: poslat email
  • telefonicky v době 08.00 – 12.00 hod na čísle poslat email - Bc. Matěj Orálek

Místo výkonu práce: Bc.Matěj Orálek, Palackého č.p. 1498/3, 750 02 Přerov 2