Volné pracovní místo  Industrial Engineer

Firma
Vzdělání minimálně Bakalářské
Hrubá mzda 25 000–45 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

místo výkonu práce: Průmyslová 2727,440 01 Louny
pracovní poměr
Náplň práce:
Technická příprava nových projektů (návrh procesu, specifikace výrobního zařízení)
Nákup, instalace a seřizování zařízení
Vytváření a kompletace technické dokumentace
Zdokonalování výrobních procesů
Požadavky:
Min. ŠS nebo VŠ technického směru nutná
Znalost konstruování a používání CAD
Orientace ve výkresové dokumentaci
Znalost AJ
Logické uvažovaní, analýza problému
praxe výhodou
flexipassy, dovolená navíc, závodní stravování, bonusy
kontakt:Veronika Salačová telč. použijte odpovědní formulář telefonicky od 8,00 do 15,00 hod nebo email: použijte odpovědní formulář
osobně na výběrovém řízení ve firmě na uvedené adrese pouze v úterý vždy v 10,00 hod

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Bakalářské vzdělání).

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 1.2.2018