Volné pracovní místo  Information Risk and Security Manager

Firma
Vzdělání minimálně Bakalářské
Hrubá mzda 100 000–120 000 Kč / měsíc

místo výkonu práce: Hvězdova 1716/2b, Nusle, Praha 4, kontakt: Vlčko Peter, e-mail: použijte odpovědní formulář

Pracovní náplň:
  • Zodpovědnost za navázání spolupráce mezi členy projektového týmu, kteří jsou zapojeni do funkcí vnitřní bezpečnosti informací
  • Dodržování procesu mezi mezinárodními standardy a doporučeními pro bezpečnostní opatření
  • Aktivity v obou vývoje softwaru, síťování, systémového inženýrství nebo systémové podávání (např administraci operačního systému, správa databází, administrace hostitele, správu SAP)
  • Zodpovědnost ohlásit rizika projektů a problémů včetně případných omezených zdrojů od určeného manažera a projektového týmu
  • Autorství následujících typů dokumentů a zajištění obsahově sbližování s zúčastněnými stranami projektu:
  • Bezpečnostní požadavky
  • Informace o bezpečnostní riziko Posouzení
  • akčních plánů / kontrol Implementační
  • Auditní zprávy

Požadavky na zaměstnance:
  • Zkušenosti s "Root Cause Analysis", "Forensic Investigation" a "Vulnerability Assessment"
  • Technické zkušenosti / certifikace v oblasti A+, Security+, GSEC, GWAPT, GCFE a práce v rozhraní operačních systémú Windows, MAC OS X, Linux
  • Nutná certifikace CompTIA A+ Certified a CompTIA Security+ Certified
  • Zkušenosti s bezpečností sítě se zaměřením na EU/APAC
  • Zkušenosti s aplikacemi v oblasti síťové bezpečnosti napr. Nessus, Rapid7 AppSpider, Burp
  • Plynulá angličtina je vyžadována
"stravenky, 25 dnu dovolené v kalendárním roce

Vhodné pro

Cizince.

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.12.2016