Zařazeno v oborech:
Právní služby
Pozice:
Právník/advokát
Lokalita:
Brno-město
Zveřejnil:
Úřad práce Brno-město
Může se Vám hodit:
Právník/advokát Brno-město

Volné pracovní místo inspektor/ka pracovních vztahů a podmínek

6.1.2017
Oblastní inspektorát práce pro Jihomoravský a Zlínský kraj
Místo pracoviště
Milady Horákové 1970/3, Černá Pole, 602 00, Brno
Plný úvazek
Minimální vzdělání
vyšší odborné
Směnnost
Pružná pracovní doba

Státní úřad inspekce práce Oblastní inspektorát práce pro Jihomoravský kraj a Zlínský kraj
vyhlašuje výběrové řízení na pozici inspektor/ka PVP
Požadavky:
" ukončené VŠ vzdělání nebo vyšší odborné vzdělání
" praxe a zkušenosti v oblasti pracovněprávních vztahů vítána (zákoník práce, personalistika, mzdové účetnictví), zákona o zaměstnanosti (č. 435/2004 Sb.)
" praxe v kontrolní činnosti výhodou
" aplikace právních předpisů v praxi
" morální bezúhonnost
" komunikační schopnosti, umění jednat s lidmi
" flexibilita, asertivita
" znalost práce na PC (MS Windows, MS Office)
" samostatné jednání a rozhodování, zodpovědnost
" řidičský průkaz skupiny „B“, aktivní řidič
Hlavní náplň činnosti:
" ve vybraných subjektech – u kontrolovaných osob provádí kontrolu v oblasti pracovních podmínek se zaměřením na dodržování povinností vyplývajících z pracovněprávních předpisů
Podmínky nástupu:
" platové podmínky dle zákona č. 234/2014 Sb.
" platové zařazení dle nařízení vlády č. 304/2014 Sb.
" povinnost absolvovat minimálně tří měsíční zácvik ukončený inspektorskou zkouškou
Termín nástupu: 1. 2. 2017
Pracovní poměr: na dobu určitou po dobu trvání mateřské a rodičovské dovolené.
Pracovní smlouva bude uzavřena v souladu s § 178 zákona č. 234/2014 Sb. o státní službě.
Zaměstnanec bude pracovat na služebním místě a v rámci sjednaného druhu práce bude konat činnosti podle zákona o státní službě.
Místo výkonu práce: Oblastní inspektorát práce pro Jihomoravský kraj a Zlínský kraj, Milady Horákové 3, 658 60 Brno.
Motivační dopis doplněný strukturovaným profesním životopisem, ověřenou kopií dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání a výpisem z Rejstříku trestů doručte do 17. 1. 2017 na adresu nebo e-mail:
Oblastní inspektorát práce pro Jihomoravský kraj a Zlínský kraj
Milady Horákové 3, Brno, PSČ 658 60
e-mail: poslat email
Případné bližší informace Vám sdělí Hana Staňková tel. poslat email .
Zaměstnavatel si vyhrazuje právo nevybrat žádného z přihlášených uchazečů a výběrové řízení zrušit.