Volné pracovní místo  Instalační a servisní technik

Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 25 000–45 000 Kč / měsíc

Požadujeme: min. výuční list, ŘP sk. B, příjemné asertivní vystupování, samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost, pozitivní přístup k řešení problémů, manuální zručnost.
Náplň práce: Montáže slaboproudých systémů (kabelové rozvody, stavební a technologické elektroinstalace, náhradní zdroje el. energie, rekonstrukční a údržbářské práce na stávajících zařízeních), montáže slaboproudých systémů (EZS, EPS, CCTV…), spolupráce s ostatními členy IT oddělení.
Nabízíme: propracovaný systém prvotního zaškolení, moderně vybavené kancelářské prostory, zázemí stabilní a prosperující firmy, slevy na nákup zboží z eshop.spacecom.cz, služeb IPTV, neomezené připojení k internetu, know-how a zkušenosti, které posunou Vaše CV na vyšší level, 3 dny sick days, přípravu na dopravu, stravenkový paušál, káva na pracovišti zdarma a mnoho dalších zaměstnaneckých benefitů.
CV zasílejta na uvedenou e-mailovou adresu.

Požadované dovednosti

  • Práce s PC
  • Práce s PC - Windows
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Benefity

  • Jiné výhody - mnoho bonusů a zaměstnaneckých výhod, 3 dny sickdays

Vhodné pro

Absolventy (minimálně SŠ s maturitou vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.5.2024

Máte zájem o nabídku Instalační a servisní technik?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Martina Pavlasová z SPACE COM spol. s r.o.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Instalační a servisní technik

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.