Volné pracovní místo  instalatér, topenář

Firma
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Brigády, Brigády
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 15 100–45 300 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Pracovní pozice: Instalatér, topenář

Náplň práce:
1) technické agendy firmy:
  • podílení se na technické instalaci - realizaci obchodních případů (dle zadání zákazníka)
  • technická správa a průběžná kontrola technologií včetně běžné údržby a opravy (technické
zařízení budovy, zařízení pro výrobu tepla, kotle, kogenerace, tepelná čerpadla, klimatizace a
chlazení, vzduchotechnika, apod.)- školení zajistíme
  • komunikace se zákazníky a partnery (vyřízení požadavků a reklamací)

Požadujeme:
  • instalatérské a topenářské dovednosti
(vyučení v oboru, případně dlouhodobá praxe v oboru)
  • orientace v projektové dokumentaci
  • spolehlivost, zodpovědnost, pečlivost,
  • schopnost samostatných rozhodnutí v rámci pravomocí
  • vysoké pracovní nasazení a manuální zručnost
  • dodržování stanovených termínů, komunikativnost, týmový hráč
  • předchozí praxe v příbuzných oborech je vítaná
  • ochotu učit se novým věcem a podpořit vlastní vzdělání
  • ŘP skupiny B (aktivní řidič)
  • svářečské zkoušky (certifikát svářecí metody 311,111, 135) výhodou

Nabízíme:
  • HPP (případně po dohodě lze i jiný)
  • systematické školení a další vzdělávání
  • profesní růst a dlouhodobá pracovní perspektiva
  • příjemné pracovní prostředí a přátelský pracovní kolektiv
  • motivující pracovní ohodnocení
  • nástup ihned nebo dle dohody
  • CV včetně motivačního dopisu nám prosím zašlete na adresu: použijte odpovědní formulář
  • Telefonický kontakt: použijte odpovědní formulář
  • Osobní konzultace bez předchozího vyzvání a domluvení termínu není možná. Děkujeme za pochopení.

Připravil: Zuzana Ohrazdová | použijte odpovědní formulář | použijte odpovědní formulář
Dne: 20.6.2016
Aktualizace: 20.6.2016

Těšíme se na případnou spolupráci.

Požadované dovednosti

  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Vhodné pro

Cizince, absolventy (minimálně SŠ s maturitou vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 20.6.2016