Volné pracovní místo  Instalatéři - pracovníci na úseku místních vodovodů a kanalizací, údržba vodo-topo

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda od 23 500 Kč / měsíc

INSTALATÉŘI - PRACOVNÍCI NA ÚSEKU MÍSTNÍCH VODOVODŮ A KANALIZACÍ, ÚDRŽBA VODO-TOPO

POŽADUJEME: vyučen v oboru instalatér, praxe na úseku vodo-topo-plyn min. 3 roky, praxe na úseku místních vodovodů, čistíren odpadních vod a kanalizací výhodou, řidičský průkaz skupiny: B, C, T a další výhodou. Profesní, strojnický a svářečský průkaz výhodou.
NÁPLŇ PRÁCE: vnitřní i vnější instalace vodovodních, topných a kanalizačních potrubí, jejich správu a případné opravy a s nimi spojených zařízení (baterií, ventilů, van, dřezů, záchodů, plynových spotřebičů, výměníkových stanic atd.). Obsluha čističky odpadních vod a čerpací stanice. Kromě tvorby jednotlivých částí systémů se stará o montáž a údržbu sítí pro distribuci vody a tepla. Montuje a opravuje regulační a měřicí techniku a podle předepsaných norem kontroluje těsnost a tlak.
PRVNÍ KONTAKT: e-mail: použijte odpovědní formulář popř. i telefonicky Ing. Milan Krčmář, tel. použijte odpovědní formulář
ov.tel. 1.3.

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.4.2024