Volné pracovní místo  INVESTIČNÍ A MAJETKOVÝ/Á SPECIALISTA/TKA

Firma
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 32 000–40 000 Kč / měsíc

Nabízíme velký klientský kmen kontaktů a konkrétní klienty, kteří momentálně chtějí, potřebují nebo uvažují o investiční a majetkové správě. Vaše práce bude probíhat v kanceláři.
Náplň práce: vytvoření investičních, majetkových plánů. Komunikace s klientem a bankami, investičními společnostmi, zajištění veškerých podkladů pro tvorbu plánů, administrativa.
Zázemí silné společnosti - Garantovanainvestice.cz
Tradice 12 let. Kontakty s klienty, vlastní kancelář, příspvěvek na osobní automobil, motivační programy, zaškolení zdarma, možnost certifikátu pro uplatnění na finančním trhu.
Požadujeme: minimálně SŠ, znalost PC na uživatelské úrovni, ochotu na sobě pracovat, spolehlivost, reprezentativní vystupování, dobrou komunikaci, sebevědomí.
Zaměstnanecké výhody: výhodný mobilní tarif, příspěvek na osobní automobil, vlastní kancelář.
Své životopisy zasílejte na email použijte odpovědní formulář

Vhodné pro

Absolventy (minimálně SŠ s maturitou vzdělání).

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 21.8.2017