Volné pracovní místo  inženýr kvality montáže

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 33 000–43 200 Kč / měsíc

místo výkonu práce: Průmyslová č.p. použijte odpovědní formulář Lovosice 2.
NÁPLŇ PRÁCE:
o komunikuje s dodavateli komponentů
o řeší interní defekty komponentů, vyhodnocuje je a monitoruje
o reviduje inspekční standardy
o vytváří pracovní instrukce
o připravuje a vede audity dodavatelů, spolupracuje při interních auditech
o koordinuje systém kontrol
POŽADUJEME:
o VŠ vzdělání technického směru, nebo SŠ vzdělání s minimálně 3 roky praxe v oblasti automobilového průmyslu
o práce s PC, komunikativní a organizační schopnosti
o znalost nástrojů kvality, PPAP, PFMEA, MSA & G8D
o výhodou znalost APQP, ISO/TS 16 949, VDA 6
o komunikativní angličtina
o schopnost orientace v technických výkresech a dokumentaci
o řidičské oprávnění sk. B.
NABÍZÍME:
o práci v mezinárodní společnosti, v první úrovni dodavatelů v automobilovém průmyslu
o odpovídající školení
o platové ohodnocení odpovídající náročnosti a významu práce
o možnost profesního a kariérního růstu
o zaměstnanecké benefity (stravování s dotací, příspěvky na penzijní připojištění, závodní lékařská péče atd). Vhodné i pro absolventy.
První kontakt e-mailem.

Vhodné pro

Absolventy (minimálně SŠ s maturitou vzdělání).

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 1.7.2016