Volné pracovní místo  Inženýr kvality

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 25 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

INŽENÝR KVALITY - TEAMLEADER
Náplň práce:
" Odpovědnost za vedení týmu (výrobní a procesní kvalita)
" Odpovědnost za QMS (vedení, zlepšování a dodržování systému včetně souvisejících tréninků)
" Odpovědnost za oblast kvality na operativní úrovni
" Management neshod
" Odpovědnost za zákaznickou kvalitu, denní kontakt se zákazníkem
" Úzká spolupráce s výrobou a dodavatelskou kvalitou

Ideální kandidát by měl splňovat tyto požadavky:
" Vzdělání technického směru
" Plynulá znalost anglického jazyka
" Zkušenost na obdobné pozici 2 - 5 let
" Zahraniční zkušenost (asijské státy výhodou)
" Výborné vyjednávací schopnosti
Nabízíme:
" Možnost spojit kariéru s perspektivou automobilového průmyslu
" Zajímavou práci v nadnárodní společnosti
" Rozvoj, stabilitu a jistotu
" Moderní pracovní prostředí, práci s nejnovějšími technologiemi
" Motivující systém odměňování a benefitů
" Vzdělávací program a program rozvoje jazykových znalostí

Vhodné pro

Cizince.

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.4.2018