Volné pracovní místo Inženýr kvality

22.10.2016
KARSIT HOLDING, s.r.o.
Místo pracoviště
Obecnická 283, Příbram I, 261 01, Příbram
Plný úvazek
Minimální vzdělání
SŠ s maturitou
Směnnost
Jednosměnný provoz

Popis pracovní nabídky

Pozice: inženýr kvality
Do výrobního provozu přijmeme pracovníka/pra­covnici na pozici inženýra kvality. Požadujeme VŠ/SŠ s maturitou strojírenského, technického směru nebo managementu kvality, odbornou praxi v oblasti kvality min. 3 roky ve strojírenské výrobě, znalost systému řízení kvality ISO TS 16949 , FMEA, MSA, SPC, APQP, technické myšlení, komunikativní znalost AJ/NJ, výborné organizační schopnosti, zodpovědnost, znalost MS Office, řidičské oprávnění sk. B (aktivní řidič). Nabízíme práci v prostředí automotive, jistotu zaměstnání, motivační mzdové ohodnocení, kvartální prémie, jazykovou výuku, odborný rozvoj, pružnou pracovní dobu, 5 týdnů dovolené, závodní stravování. Nástup možný ihned nebo dle dohody.
, 5 týdnů dovolené, závodní stravování. Nástup možný ihned nebo dle dohody.

Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené, závodní stravování, jazyková výuka, odborný rozvoj

Mzda: 25.000 ,– Kč Nástup možný ihned.
Kontakt: Brabcová Hana, tel.: poslat email , e-mail: poslat email
Místo výkonu práce: KARSIT HOLDING, s.r.o.,
Obecnická č.p. 283, 261 01 Příbram

Podobné nabídky práce

Manažer kvality/Ústecký kraj
- vedení oddělení zákaznické a dodavatelské kvality a laboratoře - řízení týmu cca 300 zaměstnanců - zodpovědnost za chod a výsledky oddělení - reporting nadřízeným
Kariéra spol. s r.o. kraj Ústecký, Česko Plný úvazek
včera
CQA inženýr - automotive sektor
Ref. č.: 2-30-161724. Využijte příležitost pracovat ve stabilní mezinárodní společnosti, subdadavateli predevším mechanických komponentů pro automobilový průmysl na pozici CQA inženýr - automotive sektor.<br/> <br/>Váš úkol:<br/> ...
Grafton Recruitment s.r.o. Středočeský kraj Plný úvazek
aktivní
Inženýr kvality - automotive - znalost němčiny
Ref. č.: 2-30-204699. Využijte příležitost pracovat ve stabilní mezinárodní společnosti působící v oblasti plastů. Hledáme uchazeče na pozici Inženýr kvality - automotive - znalost německého jazyka.<br/> <br/>Váš úkol:<br/> <ul> ...
aktivní
Inženýr kvality - montáže
NÁPLŇ PRÁCE: - komunikuje s dodavateli komponentů - řeší interní defekty komponentů vyhodnocuje je a monitoruje - reviduje inspekční standardy - vytváří pracovní instrukce - připravuje a vede audity dodavatelů spolupracuje při ...
JOB LEADER CZECH s.r.o. Středočeský kraj Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Práce na ŽL, Brigády