Volné pracovní místo  Inženýr řídících systémů SAS Engineer

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 20 000–30 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

INŽENÝR ŘÍDÍCÍCH SYSTÉMŮ SAS ENGINEER
Pracovní náplň:
  • konfigurace a programování řídicích systémů SCADA pro energetiku
  • parametrizace komunikace (standardy IEC61850, IEC60870 a další)
  • tvorba uživatelských rozhraní
  • implementace projektově specifických softwarových funkcí
  • provádění funkčních testů a přejímky ve výrobním závodě
  • možnost uvádění do provozu na místě u zákazníka
  • spolupráce na mezinárodní úrovni se zákazníky i interními partnery

Požadujeme:
  • SŠ/ VŠ vzdělání v oboru elektro, IT nebo automatizace
  • znalosti technologie PC (HW, instalace a nastavení SW)
  • znalosti sítí LAN
  • základy programování, logické myšlení
  • uživatelskou znalost MS Office
  • řidičské oprávnění sk. B
  • znalost anglického jazyka na středně pokročilé úrovni, znalost dalšího jazyka výhodou
  • ochotu cestovat do zahraničí
  • pozice je vhodná i pro absolventy bez praxe, praxe v oboru je výhodou

Nabízíme:
  • zázemí silné mezinárodní společnosti, otevřenou firemní kulturu podporující růst talentů, vzdělávací a rozvojové kurzy
  • práci s moderními technologiemi a využití cizích jazyků v praxi
  • zodpovědnou pozici s vysokou mírou samostatnosti
  • spolupráci na mezinárodních projektech
  • široké spektrum firemních benefitů (5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní připojištění a stravování, pružná pracovní doba, jazykové kurzy, mobilní telefon, notebook atd.)

Splňujete-li požadavky, zašlete svůj životopis v českém i anglickém jazyce na adresu použijte odpovědní formulář další volné pozice naleznete na použijte odpovědní formulář
Pokud Vás do 21 dnů nebudeme kontaktovat, dali jsme ve výběrovém řízení přednost vhodnějšímu kandidátovi.

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.10.2016