Volné pracovní místo  Inženýr zákaznické kvality

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 60 000 Kč / měsíc

Do automobilové výrobní společnosti v Tachově otevíráme pracovní příležitost na pozici:

INŽENÝR ZÁKAZNICKÉ KVALITY

Váš profil:
  • SŠ vzdělání technického směru výhodou
  • znalost systému řízení kvality a norem ISO TS16949, analýza MSA, 8D reporty, atd.
  • komunikativní znalost němčiny či angličtiny
  • organizační a analytické schopnosti, komunikativnost, samostatnost

Náplň práce:
  • řešení zákaznických reklamací - náhrada, nápravné opatření, průvodní dokumentace, zpracování 8D reportu včetně příloh
  • provádění chybových analýz a vypracování plánů opatření
  • účast na zákaznických auditech a samoaudit požadovaný zákazníkem, atd.

Nabízíme:
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • profesní vzdělávací kurzy, jazykové kurzy
  • závodní stravování, stravenky
  • týden dovolené navíc
  • příspěvek na životní/penzijní pojištění

Zájemci splňující požadavky, zašlete prosím Váš životopis na použijte odpovědní formulář

Vhodné pro

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 3.7.2017