Volné pracovní místo  INŽENÝR/KA DODAVATELSKÉ KVALITY

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 24 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Místo pracoviště: Frenštát pod Radhoštěm

Náplň práce:
  • Řízení kvality dodavatelů – elektronické komponenty (polovodičové a pasivní součástky)
  • Jednání s dodavateli (převážně zahraničními) a projektovými týmy
  • Vyřizování reklamací, analýza neshod a nápravná opatření
  • Zodpovědnost za sledování a zlepšování kvality dodavatelů
  • Audity procesu u dodavatelů

Požadujeme:
  • SŠ/VŠ technického zaměření (elektrotechnika)
  • Praxe v oblasti automotive, případně elektrotechniky vítána
  • Znalost nástrojů kvality - 8D, 5WHY, Control Plan, FMEA, SPC aj.
  • Znalost AJ na středně pokročilé úrovni, NJ vítána
  • Dobrá znalost práce na PC (MS Office)

Nabízíme:
-Zázemí a know–how mezinárodní skupiny
-Přístup k nejnovějším technologiím
-Pružná pracovní doba
-Možnost rozvoje a kariérního růstu
-Benefity (5 týdnů dovolené, roční bonusy, příspěvek na penzijní připojištění, dopravné, aj.)

Vhodné pro

Absolventy (minimálně SŠ s maturitou vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.11.2016 do 31.8.2017