Volné pracovní místo  Inženýr/ka kvality

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 30 000–50 000 Kč / měsíc

Pro pobočku nadnárodní společnosti se specializací na strojní výrobu, otevíráme kariérní příležitost na pozici:
INŽENÝR/KA ZÁKAZNICKÉ KVALITY
Váš profil: VŠ nebo SŠ vzdělání nejlépe technického směru, praktická znalost v oblasti kvality a řízení jakosti, AJ na komunikativní úrovni, smysl pro systematičnost, aktivní a pozitivní pracovní přístup.
Náplň práce: řešení reklamací společnosti, komunikace se zákazníky v AJ, podpora správy příslušné dokumentace a reportů, spolupráce s výrobou, spolupráce s mateřskou společností sídlící v Německu, služební cesty do Německa.
Nabízíme: dvakrát do roka prémie 70% platu, jedenkrát do roka roční bonus za věrnost společnosti, každoroční navyšování mzdy, příspěvek na dopravu, 5 týdnů dovolené, dotované závodní stravování, fitness a občerstvení zdarma na pracovišti a další.
Zájemce/kyně, splňující požadavky výběrového řízení, prosíme o zaslání životopisu na použijte odpovědní formulář

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.6.2016