Volné pracovní místo  Inzertní poradce (akvizice inzerce) - Prachatice

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 15 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Požadavky:
řidičský průkaz sk. B (vlastní automobil), znalost práce s PC (Word,Excel,Outlook,Explorer), obchodní dovednosti, komunikativnost, časová flexibilita, smysl pro týmovou práci.

Náplň práce:
akvizice inzerce - vedení agendy klientů vyplývající z obchodního styku v přidělené oblasti (objednávka, rámcová smlouva, zadání pro graf.studio, korektura, případné reklamace).

Nabízené výhody:
práce ve stabilní společnosti, 5 týdnů dovolené, odpovídající finanční ohodnocení (mzda+provize+cestovné), služební mobil a notebook

Kontakt: telefonicky v pracovní dny 8:00 - 16:00 paní Libuše Moucová , tel.: použijte odpovědní formulář nebo e-mailem l: použijte odpovědní formulář

Benefity

  • Dovolená navíc

Vhodné pro

Absolventy (minimálně SŠ s maturitou vzdělání).

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 1.8.2016