Volné pracovní místo  IT pracovník/ce

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 15 000–25 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce: Místecká 329/258, Ostrava - Hrabová

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na emailovou adresu použijte odpovědní formulář Prosím netelefonujte nám! Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.

Naše společnost se zabývá vývojem a implementací vlastního SW pro evidenci výrobních zakázek pro menší a střední výrobní firmy, zejména ve strojírenském průmyslu. Více informací naleznete na našich stránkách použijte odpovědní formulář

Požadujeme:
  • Nutná znalost MS SQL
  • Praxe v oboru IT
  • Samostatnost, spolehlivost
  • Aktivní přístup
  • VŠ nebo SŠ vzdělání

Náplň práce:
  • Údržba a vývoj funkcionalit informačního systému
  • Údržba a vývoj v MS SQL
  • Návrh a realizace tiskových výstupů dle analýzy
  • Konfigurace a instalace informačního systému u zákazníků
  • Konfigurace a instalace hardware u zákazníků

Výhoda:
  • Znalost programování
  • Zkušenosti s konfigurací a instalací HW
  • Znalost jazyka Visual FoxPro
  • Znalost jazyka C#

Nabízíme
  • Výše ohodnocení na základě kvality odvedené práce
  • Osobní realizaci
  • Přátelský přístup
  • Stravenky

Vhodné pro

Osoby se zdravotním postižením (OZP).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.7.2016