Volné pracovní místo  IT SERVER ADMINISTRATOR/KA

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 30 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce - Nošovice

Náplň práce:
-instalace a administrace operačních systémů typu Windows Server, popř UNIX
-administrace virtuálního prostředí VMware
-administrace zálohovacích systémů a zálohovací knihovny
-administrace SAN infrastruktury včetně switchů a storage
-monitoring a analýza výkonu IT systémů
-instalace aktualizací a patchů operačních systémů, software a firmware na IBM a HP hardware
-analýza a řešení problémů a požadavků
-tvorba technické dokumentace
-řešení technických problémů ve spolupráci s jinými IT specialisty
-práce na 1 směnu
-denní užití AJ pro komunikaci s uživateli a nadřízenými

Co požadujeme:
-všeobecný rozhled v oblasti serverů a SAN technologií
-min.SŠ technického směru
-praxe na obdobné pozici min. 2 roky
-angličtina na komunikační úrovni podmínkou
-schopnost samostatně pracovat a rozhodovat
-vysokou produktivitu a osobní zodpovědnost za odvedenou práci
-schopnost pracovat v mezinárodním prostředí
-Perfektní znalost konfigurace a administrace Windows Server 2003, 2008 (Active Directory, Group Policy, IIS, DHCP, DNS, PKI)
-Znalost konfigurace a administrace VMware vShere 4 a 5
-Obecná znalost konfigurace a administrace SAN storage and switchů
-Znalost IBM AIX 5.3 a vyšší nebo případného UNIXu výhodou

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.11.2016 do 30.9.2017