Volné pracovní místo  IT/ Servisní technik pro správu počítačů a sítí

Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 25 000–35 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Náplň práce na pozici:
  • instaluje novou techniku pro uživatele, instaluje počítačové sítě, instaluje SW
  • poskytuje technickou podporu uživatelům PC, síťových prvků a dalších
informačních technologií
  • rozvoz zboží zákazníkům
Požadujeme:
  • pokročilá znalost operačních systémů Windows a softwaru Microsoft Office
  • přehled o principech fungování PC
  • znalosti o fungování počítačových sítí
  • ŘP sk. B - aktivní řidič
  • komunikační schopnosti
  • ochota zvyšovat svou odbornou způsobilost, spolehlivost, loajalita
  • vhodné i pro absolventy
Zaměstnanecké výhody): služební mobilní telefon, karta multisport.
Kontakt pouze e-mail: použijte odpovědní formulář

Požadované dovednosti

  • Řidičský průkaz

Vhodné pro

Absolventy (minimálně SŠ s maturitou vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 14.3.2024

Máte zájem o nabídku IT/ Servisní technik pro správu počítačů a sítí?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Kontakt z GLOBE INVEST, spol. s r.o.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku IT/ Servisní technik pro správu počítačů a sítí

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.