Volné pracovní místo  IT specialista - webdesigner, programátor

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 16 000–25 000 Kč / měsíc

Společnost AZ CARE s.r.o., provozující internetovou síť obchodů přijme do svého týmu nového kolegu na pozici IT specialista – webdesigner, programátor.

Náplň práce:
Vašim úkolem bude realizace, správa a údržba webů, eshopů, ekonomicko-informačního systému POHODA a profilů na sociálních sítích. Budete se podílet na přípravě a implementaci grafických návrhů bannerů a reklamních kampaní. Při výkonu své práce budete úzce spolupracovat s obchodním oddělením.

Požadujeme:
zkušenost se správou webu a eshopu
znalost HTML, CSS, PHP, mySQL, grafických programů, databází
přehled v oblasti internetového marketingu
kreativitu, pečlivost, komunikativnost, flexibilitu
analytické myšlení
znalost AJ, řidičský průkaz skupiny B
výhodou znalost IS POHODA, Prestashop

Nabízíme:
stabilní zázemí dynamicky se rozvíjející společnosti
perspektivní práci v příjemném kolektivu
odpovídající platové ohodnocení
benefity – stravenky, služební telefon a notebook i k soukromému použití
vzdělávání, možnost osobního a profesního růstu
nástup: ihned nebo dle dohody
místo výkonu práce: Bludov

Vhodné pro

Absolventy (minimálně SŠ s maturitou vzdělání).

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 1.8.2016