Volné pracovní místo  IT specialista

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 25 280–37 170 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Pracovní náplň:
  • komplexní správa počítačové sítě včetně technických a programových prostředků (HW, SW) v rámci městského úřadu a městské policie
  • podpora uživatelů (metodická a odborná pomoc zaměstnancům úřadu) v prostředí M365, MS Windows a provozovaných softwarových aplikací
  • rozvoj informačních systémů včetně tvorby a aktualizace související dokumentace, upravující provoz ICT úřadu

Požadavky:
  • administrátorská znalost správy počítačové sítě
  • administrátorská znalost operačních systémů MS Windows (znalost OS Linux výhodou)
  • znalost správy DB serverů MSSQL, MySQL případně Firebird
  • znalost správy aktivních síťových prvků (znalost správy firewallů výhodou)
  • znalost virtualizace VMware nebo Hyper-V výhodou
  • ochota dalšího vzdělávání v oboru ICT (semináře, školení)
  • praxe ve veřejné správě v oblasti ICT výhodou
  • znalost anglického jazyka (min. na úrovni čtení technické dokumentace) výhodou
  • znalost GIS výhodou
  • samostatnost, časová flexibilita, zodpovědnost
  • schopnost vstřícného jednání s lidmi a komunikativnost
  • bezúhonnost, věk min. 18 let
  • řidičský průkaz sk. B

Vzdělání:
  • vysokoškolské vzdělání v bakalářském studijním programu, nebo vyšší odborné vzdělání, případně střední vzdělání s maturitní zkouškou, se zaměřením na IT (v případě středního vzdělání s maturitní zkouškou, umožní zaměstnavatel doplnit vyšší vzdělání a poskytne zaměstnanci podporu formou studijního volna apod.)
  • pracovní pozice je vhodná pro absolventy středních a vyšších škol v rámci získání praxe a profesního rozvoje

Zaměstnavatel nabízí:
" stabilní zázemí a jistotu včetně pravidelného měsíčního příjmu
" dobré pracovní podmínky
" dovolenou v délce 25 dnů/200 hodin
" 4 dny indispozičního volna (sickday)
" 2 dny volna v rámci zajištění péče o děti do 10 let
" pružnou pracovní dobu
" možnost práce z domova (home office)
" studijní volno a další benefity v rámci sebevzdělávání a profesního
" rozvoje (pracovní pozice je vhodná pro absolventy středních a
" vyšších škol)
" příspěvek na stravování formou stravenkového paušálu
" příspěvek na penzijní připojištění
" příspěvek na individuální vzdělávání (jazykové či jiné kurzy)
" služební notebook a mobilní telefon
" bezúročné půjčky na vybavení domácnosti či pořízení nebo rekonstrukci bytu

Přihlášku s požadovanými doklady doručí zájemce v listinné podobě osobně, popřípadě zašle na adresu: Městský úřad Prachatice, Velké náměstí 3, 383 01 Prachatice tak, aby na podatelnu MěÚ Prachatice byla doručena nejpozději 20.04.2024 do 12:00 hod. Obálku označte "NEOTEVÍRAT - Výběrové řízení - IT specialista".
Pozn: Přihlášky doručené po výše uvedeném termínu (platí též pro doručování poštovní přepravou) a jiným způsobem než výše uvedeným (např. e-mailem nebo datovou schránkou), nebudou akceptovány.

Podrobnější informace podá:
Ing. Milan Batysta, vedoucí odboru kanceláře starosty
telefon: použijte odpovědní formulář , e-mail: použijte odpovědní formulář
Marta Patrajová, personalistka

Přihláška musí obsahovat tyto náležitosti:
" jméno, příjmení, titul zájemce
" datum a místo narození zájemce
" státní příslušnost zájemce
" místo trvalého pobytu zájemce
" tel. kontakt
" e-mail (pokud existuje)
" datum a podpis
(viz zveřejněný vzor přihlášky na použijte odpovědní formulář

Přílohy přihlášky jsou:
  • profesní životopis, ve kterém zájemce uvede údaje o dosavadních zaměstnáních a
o odborných znalostech a dovednostech se zaměřením na požadované předpoklady
  • výpis z evidence Rejstříku trestů ne starší než 3 měsíce; u cizích státních příslušníků též
obdobný doklad osvědčující bezúhonnost vydaných domovským státem; pokud takový doklad
domovský stát nevydává, doloží se bezúhonnost čestným prohlášením,
  • ověřená kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání

Město Prachatice si vyhrazuje právo zrušit výběrové řízení kdykoli v jeho průběhu a bez důvodů či nevybrat žádného uchazeče.

Vhodné pro

Absolventy (minimálně SŠ s maturitou vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.4.2024