Volné pracovní místo  IT Specialisté/ IT Business analytici LOG

Vzdělání minimálně Bakalářské
Hrubá mzda 70 000–100 000 Kč / měsíc

Nečesaný Jiří Bc., tel.: použijte odpovědní formulář , e-mail: použijte odpovědní formulář
Náplň práce:
  • Koordinace a spolupráce s ostatními oddeleními IT koncernu VW a Škoda IT, odpovednými zástupci koncernu VW a externími dodavateli za úcelem prípravy návrhu systému spolu s vazbou na závislé IT služby
  • Prokazování funkcnosti a vyhodnocování reaktivních problému v IT systémech v rámci své odpovednosti
  • Rešení incidentu v rámci kritických podnikových aplikací
  • Podpora uživatelu z hlediska VW AG po celém svete v aplikacním prostredí
  • Analyzuje požadavky zákazníku na IT služby - pro koncern
  • Projednává požadavky zákazníku na IT služby - pro koncern
  • Navrhuje technická rešení požadavku na IT služby - v rámci koncernu
  • Vypracovává popis vývoje, implementace a operování aplikace - v rámci koncernu
  • Udržuje provoz IT služby - v rámci koncernu
  • Udržuje technickou dokumentaci - v rámci své pusobnosti
  • Organizuje plány zálohování a obnovy IT systému/služeb - pro koncern
  • Provádí vývoj aplikace - pro koncern
  • Analyzuje zdrojový kód IT aplikace
  • Projednává provoz IT služby - v rámci koncernu
  • Koordinuje testování IT rešení - v rámci koncernu
  • Analyzuje reaktivní problémy v IT službách - pro koncern
  • požadujeme znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni,
  • požadujeme minimálně bakalářské vzdělání, zaměření na IT výhodou,
  • pracovní zkušenosti se zaměřením na IT výhdou

Vhodné pro

Cizince.

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.4.2024

Máte zájem o nabídku IT Specialisté/ IT Business analytici LOG?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Bc. Jiří Nečesaný z ŠKODA AUTO a.s.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku IT Specialisté/ IT Business analytici LOG

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.