Volné pracovní místo  IT - SPRÁVCE INFORMAČNÍCH SYSTÉMŮ

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 16 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Náplň práce:
  • Správa nemocničního informačního systému, podpora uživatelů.
  • Správa dalších informačních systémů nemocnice - poštovní server, intranet, helpdesk.
  • Správa a údržba webových stránek organizace.
  • Správa, evidence přístupů, evidence majetku.
  • Školení nových pracovníků.

Požadujeme:
  • Min. USO vzdělání v oboru informačních technologií,
  • praxe výhodou, zdravotní způsobilost, občanská a trestní bezúhonnost,
  • řidičský průkaz skupiny "B".
Odborné znalosti:
  • dobrá znalost platforem MS Windows, včetně správy (AD, DNS, DHCP)
  • dobrá znalost MS Office, MS SQL
  • znalost MS SharePoint výhodou

Nabízíme:
  • Pracovní poměr na plný pracovní úvazek.
  • Pracovní pozici s potenciálem profesního růstu.
  • Zázemí silné a dynamicky se rozvíjející společnosti.
  • Podmínky pro osobní a profesionální rozvoj + zajímavý sociální a zaměstnanecký bonusový systém společnosti, možnost ubytování, (např. příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na stravování, týden dovolené navíc..)

Platové podmínky:
  • Nástupní mzda od 16.000,- Kč, po adaptačním procesu navýšení.
  • Jednosměnný provoz (pracovní doba 37.5 hodin týdně)

Termín nástupu: 1.4.2017 (případně dle dohody)

Kontakt:
Písemné přihlášky se strukturovaným životopisem a kopiemi dokladů o dosaženém vzdělání zašlete do 31.3.2017 k rukám vedoucího oddělení IT Nemocnice Šumperk a. s. - RNDr. Jiří Bednarský použijte odpovědní formulář s označením "Výběrové řízení IT-SPRÁVCE INFORMAČNÍCH SYSTÉMŮ".

Požadované dovednosti

  • Práce s PC - jiné
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Požadované vzdělání

  • Informační technologie

Benefity

  • Jiné výhody - příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění
  • Ubytování
  • Dovolená navíc

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.4.2017