Volné pracovní místo  IT technik

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 17 000–20 000 Kč / měsíc

Požadujeme: SŠ, VŠ v oboru informační technologie, znalost VMwarevSphere výhodou, výborná znalost práce na PC, středně pokročilá znalost AJ písmem, samostatnost, technické vnímání, flexibilita, komunikační a organizační schopnosti, elán, příjemné vystupování, aktivní řidič sk."B"

Náplň práce: Správa sítě MS Windows, instalace a správa síťových prvků LAN/WAN, instalace a konfigurace PC, NB a periferie, podpora jednotlivých uživatelů, řešení vzniklých SW a HW, spolupráce s externími dodavateli (HW,SW,telefony), instalace a správa kamer kamerového systému, zajišťování
Antivirové ochrany, správa internetu, instalace a řešení problémů s chytrými telefony.
Výhody: příspěvek na stravu a vzdělávání, zajímavá práce a náročná práce, osobní a profesní růst. Kontakt: e-mailem.

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.7.2016 do 31.12.2016