Volné pracovní místo IT technik/technička

29.7.2016
CIDEM Hranice, a.s.
Místo pracoviště
Skalní 1088, Hranice I-Město, 753 01, Hranice
Plný úvazek
Minimální vzdělání
SŠ s maturitou
Směnnost
Pružná pracovní doba

Popis pracovní nabídky

Pracovní pozice je vhodná i pro OZP a absolventy škol.

Pracovní náplň:

  • instalace slaboproudé kabeláže síti LAN; instalace elektro; instalace a konfigurace aktivních prvků síti; správa aktivních prvků sítí LAN a WAN; výběr a nákup instalačního materiálu

Požadujeme:

  • časovou flexibilitu; stabilní osobnost (odolnost proti zátěži); ÚSO vzdělání technického směru (ideálně elektro nebo IT); osvědčení vyhláška 50/1978 Sb, § 5 výhodou; práci na PC na vyšší uživatelské úrovni; znalost základních – hlavních komponent počítačových sítí; manuální zručnost; přesnost, pečlivost spolehlivost; řidičský průkaz skupiny B (praxe v řízení výhodou); pasivní znalost AJ; rejstřík trestů bez záznamů

Nabízíme:

  • příjemné pracovní prostředí; zajímavou práci s možností seberealizace; týden dovolené navíc

možnost absolvování odborných kurzů a školení; nástup ihned

Zájemci se mohou hlásit:

Místo výkonu práce: Cidem Hranice, a.s., Skalní č.p. 1088, 753 01 Hranice 1

Vhodné pro

Osoby se zdravotním postižením (OZP)