Volné pracovní místo  Jeřábníci (28 - 50 t)

Vzdělání minimálně Základní
Hrubá mzda 25 000–40 000 Kč / měsíc

Náplň práce: jeřábnické práce na stavbách společnosti v oblasti speciálního zakládání staveb
Požadavky: jeřábnický průkaz, ŘP sk. B
Výhodou: ŘP sk. C + profesní průkaz, svářečský a strojnický průkaz
Nabízíme: zajímavou práci ve stavebnictví, zázemí stabilní a téměř rodinné společnosti, odpovídající mzdové ohodnocení, firemní benefity (25 dní dovolené, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění)

Nabízíme: 25 dní dovolené, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění, …

Vhodné pro

Cizince, absolventy (minimálně Základní vzdělání).

Směnnost

Turnusové služby

Pracovní období

od 6.3.2024

Máte zájem o nabídku Jeřábníci (28 - 50 t)?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Markéta Kameníčková z GEOSTAV spol. s r. o.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Jeřábníci (28 - 50 t)

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.