Volné pracovní místo  JEŘÁBNÍK/-ICE

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 19 000–33 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

JEŘÁBNÍK/-ICE
  • PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned, místo výkonu práce: Zachrašťany u Nového Bydžova
  • Náplň práce: převážně obsluha jeřábu
  • Požadujeme: min. vyučení, řidičský průkaz sk. B, C, ostatní skupiny výhodou, profesní průkaz, základní znalost PC, spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost, časovou flexibilitu, technické myšlení, vztah ke stavební technice a pozitivní přístup k práci, jeřábnický průkaz není podmínkou - je možné získat po zaučení
  • Nabízíme: odměny z obratu, 2 dny dovolené navíc, služební telefon nebo příspěvek na hovorné, pračné, obědy na pracovišti, proplacené přestávky na oběd, po dohodě možnost proplacení rozšíření řidičského oprávnění, jubilejní odměny, firemní a mimofiremní akce, zvláštní peněžité odměny, náborový příspěvek
  • Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky
  • V případě zájmu své životopisy zasílejte na e-mailovou adresu: použijte odpovědní formulář Více informací na použijte odpovědní formulář

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Vyučení vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 10.9.2018