Volné pracovní místo  Junior Java Programátor

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 25 000–60 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Pracovní náplň:
  • vývoj a podpora serverových aplikací a systémů pro OS Linux a MS Windows
Pevná pracovní doba: 9,30 - 15,30 hod

Pevná pracovní doba: 9,30 - 15,30 hod.

Požadujeme:
  • SŠ nebo VŠ vzdělání technického zaměření (preferovaný obor informatika)
  • alespoň základní znalost programování v Java
  • znalost Spring Framework, SQL, orientace v prostředí databází a znalost dalších technologií je výhodou
  • zájem o modení technologie
  • komunikační dovednosti
  • proaktivní přístup, samostatnost, časová flexibilita

Nabízíme:
  • HPP ve stabilní a dynamicky se rozvíjející společnosti
  • atraktivní platové podmínky s motivačním bonusovým programem
  • práci v týmu, zlepšíte si znalost Javy
  • možnost práce z domova nebo na živnostenský list
  • příjemné pracovní prostředí
  • benefitní program

Parametry:
  • Datum nástupu: ihned
  • Směnnost: flexibilní pracovní doba
  • Požadované minimální vzdělání: SŠ
  • Práce na HPP, plný úvazek

Vhodné pro

Absolventy (minimálně SŠ s maturitou vzdělání).

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 16.1.2020