Volné pracovní místo  Junior programátor robotů

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 20 000–30 000 Kč / měsíc

Místo výkonu práce: Bezděčín č.p. použijte odpovědní formulář Mladá Boleslav 1
Směnnost: jednosměnný provoz, pružná pracovní doba.
Náplň práce:
  • programování průmyslových robotů KUKA, FANUC a ABB
  • programování trajektorií, programování komunikace s PLC a ostatními periferiemi, ladění kvality, zkušební výroba, doprovod výroby do předání stroje zákazníkovi, příprava dokumentace
  • komunikace s ostatními členy týmu

Požadujeme:
  • SŠ nebo VŠ technického směru (nejlépe elektrotechnika)
  • znalost programování
  • znalost programování PLC řízení a průmyslových robotů výhodou
  • alespoň základní znalost NJ nebo AJ
  • ŘP skupiny B

Zaměstnanecké výhody:
  • stabilní zaměstnání v perspektivním oboru
  • možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu
  • práci na zajímavých projektech
  • mobilní telefon, notebook, služební automobil
  • 5 týdnů dovolené
  • finanční bonus při splnění cílů
  • benefitový program Benefit+
  • příspěvek na penzijní připojištění

Vhodné pro

Cizince, absolventy (minimálně SŠ s maturitou vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 10.3.2016