Volné pracovní místo  Junior SAP ABAP Programátor/-ka

Firma
Vzdělání minimálně Bakalářské
Hrubá mzda od 35 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

POPIS POZICE
  • participace na projektech rozvoje SAP
  • úzká spolupráce se SAP konzultanty – centrálním týmem
  • vývoj ERP systému SAP
  • programování v jazyce ABAP
PROFIL KANDIDÁTA
  • vzdělání nebo praxe oblasti IT
  • znalost AJ podmínkou, znalost NJ výhodou
  • znalost základů programování v libovolném jazyce podmínkou
  • základní znalost jazyku SQL podmínkou
  • zkušenost s prací SAP nebo ERP výhodou
  • inovativnost a kreativita, analytické myšlení
  • samostatnost v řešení úloh
  • týmový duch, zájem o věc a ochota učit se
  • ochota vycestovat do zahraničí v případě občasné potřeby
  • ŘP sk.B výhodou
NABÍZÍME:
  • práce v moderní mezinárodní společnosti se silným kapitálovým zázemím
  • motivační mzdové ohodnocení
  • zajímavá pracovní náplň a přátelský kolektiv
  • možnost profesního i osobnostního rozvoje
  • týden dovolené navíc, příspěvek na stravování, příspěvek na životní/penzijní připojištění a další výhody vyplývající ze sociálního programu společnosti

Benefity

  • Jiné výhody - Příspěvek na životní/penzijní připojištění, sick days a další.
  • Podnikové stravování
  • Dovolená navíc - 25 dní

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.10.2016