Volné pracovní místo  Junior/ka účetní s němčinou

Firma
Vzdělání minimálně Vyšší odborné
Hrubá mzda od 17 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Náplň práce:
  • přiřazování příchozích plateb: bankovní výpisy, avíza
  • dohledávání neidentifikovatelných plateb, revize plateb na konci měsíce
  • procesování dobropisů a manuálních transakcí
  • komunikace s klientem
  • komunikace s team leadrem a členy týmu

Požadujeme:
  • SŠ vzdělání, výhodou je ekonomické zaměření
  • znalost německého jazyka, úroveň B1 PODMÍNKOU
  • výhodou znalost anglického jazyka na úrovni B1
  • uživatelská znalost PC
  • schopnost pracovat samostatně a jako součást týmu
  • organizační schopnosti s důrazem na detail a orientaci na zákazníka
  • ochota dále se odborně vzdělávat

Požadovaná znalost jazyků

  • Němčina - aktivní

Benefity

  • Jiné výhody - systém Cafeterie
  • Dovolená navíc - 5 týdnů
  • Zvláštní prémie

Vhodné pro

Osoby se zdravotním postižením (OZP), absolventy (minimálně Vyšší odborné vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.7.2016