Volné pracovní místo  Junior/ka vývojář/ka mobilních aplikací

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 25 000 Kč / měsíc

Mediální agentura Sabanero s.r.o. hledá kolegu či kolegyni na pozici
Junior/ka vývojář/ka mobilních aplikací.

více na použijte odpovědní formulář

Náplň práce:
  • vývoj mobilních aplikací pro chytré telefony a tablety (iOS, Android)
  • práce na projektech pro „velké ryby“

Očekáváme:
  • zkušenosti s vývojem aplikací pro některé z mobilních OS (Android, iOS, Windows Phone, Samsung Bada)
  • schopnost samostatného přístupu k řešení problémů
  • kreativní přístup a hlavu s dobrými nápady
  • časovou flexibilitu

Nabízíme:
  • práci na HPP
  • nadstandartní platové ohodnocení
  • odborný růst vedle zkušených kolegů
  • dobré zázemí a práci v kolektivu
  • firemní bonusový systém
  • a další očekávané, ale i neočekávané benefity

Pokud splňujete většinu našich požadavku a myslíte si, že byjste byl/a schopnou posilou našeho týmu, zašli nám své CV na použijte odpovědní formulář

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.2.2017 do 31.1.2018