Volné pracovní místo  Junior/senior konzultant

Firma
Vzdělání minimálně Vysokoškolské
Hrubá mzda 20 000–22 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce: Olomouc.

Náplň práce:
  • připravuje, zpracovává a podporuje projekty pro čerpání prostředků z fondů EU
  • zabezpečuje administrativu spojenou s projekty EU
  • realizuje výběrová řízení na dodavatele dle zákona o veřejných zakázkách či pravidel poskytovatele dotace
  • vykonává monitoring projektů
  • vykonává finanční řízení projektů
  • sleduje informace / novinky v oblasti fondů EU

Požadavky:
  • vysokoškolské vzdělání nejlépe ekonomického směru
  • praxe ve zpracování žádosti o dotaci a jejich administraci min. 1 rok
  • zkušenosti s realizací výběrových řízení dle metodik poskytovatelů dotací
  • zkušenosti s realizací výběrových řízení dle zákona o veřejných zakázkách
  • znalost práce na PC
  • analytické myšlení
  • zodpovědnost a pečlivost
  • organizační schopnosti
  • výborné komunikační schopnosti
  • schopnost samostatné i týmové práce
  • schopnost jednání s lidmi
  • zkušenosti s vyhledáváním obchodním příležitostí
  • řidičský průkaz sk. B
  • angličtina (mírně pokročilá)

Benefity: notebook, mobilní telefon s internetem, stravenky, dovolená navíc, firemní akce.
První kontakt POUZE mailem. Kontaktní osoba paní Látalová Jana, mail: použijte odpovědní formulář

Vhodné pro

Směnnost

Neurčeno

Pracovní období

od 16.2.2017