Volné pracovní místo  Kalič

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda od 123 Kč / hodinu

Popis pracovní nabídky

PRACOVIŠTĚ Zborovice
  • Náplň práce: obsluha zařízení pro tepelné zpracování kovů (kalení), měření hotových výrobků, běžná provozní údržba strojů
  • Požadavky: vyučení, praxe na obdobné pracovní pozici, případně praxe ve strojírenství, znalost měření a práce s měřidly, ochota pracovat ve vícesměnném provozu, zájem o práci ve strojírenství, samostatnost, spolehlivost, odpovědnost
  • Nabízíme: motivující mzdové ohodnocení odpovídající praxi a výkonu, zajímavou práci, osobní a profesní rozvoj, firemní benefity (5. týden dovolené, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění / kapitálové životní pojištění)
  • osobní kontakt je možný v sídle firmy v době Po-Pá 7.00-14.00 hod., nebo telefonicky dohodnout v téže době, popř. písemné žádosti zasílejte na e-mail: použijte odpovědní formulář

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Vyučení vzdělání).

Směnnost

Třísměnný provoz

Pracovní období

od 3.4.2018