Volné pracovní místo  Kalkulant/ka

Firma Infer s.r.o.
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 21 800–25 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Pozice: kalkulant/ka
Požadavky:
Znalost technických výkresů;
Znalost angličtiny - alespoň na komunikativní úrovni;
Smysl pro detail a pečlivost;
Aktivní přístup k řešení úkolů;
Znalost práce v MS Excel;
Technické vzdělání výhodou;
Zkušenosti ve strojírenské oblasti výhodou.
Náplň práce:
Kalkulace technických nabídek na potrubní systémy, ocelové konstrukce, komunikace s dodavateli v tuzemsku a zahraničí.
Zaměstnanecké výhody: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Vzdělávací kurzy, školení, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Účast na zahraničních konferencích, Vyhrazený čas na inovace
Nástup možný ihned. Mzda: 21 800,- až 25 000,- Kč
Kontakt: Tumova Valeriya, tel.: použijte odpovědní formulář , e-mail: použijte odpovědní formulář
První kontakt telefonicky (po-pá 8:00 - 16:30 hod.) nebo emailem.
Místo výkonu práce: Infer s.r.o. pracoviště Příbram, Obecnická č.p. 269, Příbram VI-Březové Hory

Vhodné pro

Cizince, absolventy (minimálně SŠ s maturitou vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 3.1.2024

Máte zájem o nabídku Kalkulant/ka?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Tumova Valeriya z Infer s.r.o.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Kalkulant/ka

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.