Volné pracovní místo Key Account Manager - elektro, kabely

1.11.2016
HEIRU CZ s.r.o.
Místo pracoviště
Těšíkova 385, Telč-Podolí, 588 56, Telč
Plný úvazek
Minimální vzdělání
vyšší odborné
Směnnost
Jednosměnný provoz

Popis pracovní nabídky

Náplň pozice

  • Komunikace a péče o stávající zákazníky
  • Vyhledávání nových obchodních příležitostí, monitoring trhu
  • Vedení obchodních jednání
  • Podílení se na marketingových aktivitách společnosti
  • Prezentace produktového portfolia společnosti zákazníkům
  • Zodpovědnost za dosažení obchodních cílů a prodejních výsledků
  • Reporting výsledků majitelům společnosti

Požadujeme

  • VŠ/SŠ vzdělání technického zaměření
  • Znalost segmentu elektro / kabelů výhodou
  • Víceletou praxi na obchodní pozici, nejlépe na pozici Key Account manažera
  • Výborné komunikační a prezentační dovednosti
  • Schopnost komunikovat německy, popřípadě anglicky na úrovni B2
  • Samostatnost, flexibilitu
  • Řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič), ochota cestovat

Nabízíme

  • Motivující mzdové ohodnocení
  • Služební automobil, notebook, mobilní telefon
  • Stravenky/příspěvek na stravování
  • Zázemí zahraniční stabilní rodinné firmy
  • Možnost seberealizace
  • Částečný home office možný vzhledem k faktu, že zaměstnanec bude převážnou část své práce trávit u klientů v terénu
  • Smlouvu na dobu neurčitou