Volné pracovní místo  KEY ACCOUNT MANAGER

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 20 000–40 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Náplň práce:
  • Technicko-obchodní komunikace a jednání se zákazníky
  • Teoretická i praktická prezentace produktů zákazníkovi
  • Svoz dílů do opravy
  • Tvorba cenových nabídek
  • Pravidelné cestování po ČR, služební cesty (cca 70% času)
  • Péče o stávající zákazníky
  • Získávání nových zákazníků
  • Zpracovávání dotazů a poptávek od zákazníků
Požadavky:
  • Obchodní duch, zájem o techniku, samostatnost, pečlivost, komunikativnost
  • Min SŠ vzdělání technického směru (elektro/ automatizace výhodou)
  • Min 2 roky praxe a prokazatelné zkušenosti s prodejem
  • Aktivní znalost práce s PC (Word, Excel, Outlook, Internet)
  • Komunikativní a písemná znalost anglického jazyka
  • Prezentační a organizační schopnosti
  • Řidičský průkaz sk. B, aktivní řidič, ochota cestovat
  • Výhodou orientace na trhu průmyslové automatizace
Nabízíme:
  • Základní plat + provize dle obchodních výsledků obchodníka
  • Samostatnou a zodpovědnou práci
  • Mobilní telefon, notebook, automobil ke služebním účelům
  • Nástup ihned, práce HPP
  • Příjemný kolektiv, moderní pracovní prostředí
  • Hlavní kancelář v Liberci
  • Školení v zahraničí, svobodu vlastní realizace, práci s novinkami na trhu průmyslové automatizace
V případě vážného zájmu zašlete prosím životopis na email: použijte odpovědní formulář Pro případné dotazy prosím využívejte primárně e-mail.

Požadovaná znalost jazyků

  • Angličtina - aktivní

Požadované dovednosti

  • Práce s PC
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 5.5.2017