Volné pracovní místo  Key account manager

Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 38 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Náplň práce:
  • Obchodní činnost směřující k zajištění nových zakázek
  • Komunikace s novými i stávajícími zákazníky
  • Odpovědnost za svěřené zákazníky
  • Tvorbu cenových a technických nabídek, prezentací
  • Cenové vyjednávání, uzavírání obchodních smluv
  • Zajišťování odbytu, dodržování a hodnocení plánu odbytu
  • Realizace vymáhání pohledávek
Požadavky na uchazeče:
  • VŠ/SŠ vzdělání
  • Praxe alespoň 1 rok na obdobné pozici, prokazatelné obchodní zkušenosti
  • Velmi dobré komunikační dovednosti
  • Flexibilita, samostatnost, týmový duch
  • Tah na branku
  • Německý jazyk pokročilý podmínkou
  • Anglický jazyk středně pokročilý výhodou
Benefity:
  • Pružná pracovní doba
  • Možnost seberealizace a profesního růstu
  • Vzdělávání
  • Služební notebook a mobilní telefon
  • Prémie a odměny
  • 25 dnů dovolené
  • Příspěvek na obědy
Kontakt na tel., na mail.

Požadovaná znalost jazyků

  • Němčina - aktivní

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.4.2024

Máte zájem o nabídku Key account manager?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Bc. Inka Pekárková z UNIKOV Steel spol. s r.o.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Key account manager

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.