Volné pracovní místo  KLIENTSKÝ/-Á PRACOVNÍK/-ICE

Firma
Pracovní poměr Úvazek Brigády
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 100 Kč / měsíc

DOHODA O PRACOVNÍ ČINNOSTI (do 31.1.2018). Zaměstnání je vhodné i pro absolventy.
Místo výkonu práce: Klientské centrum ČSOB Náchod.
Pracovní doba - dle domluvy (lze ranní směny/odpolední/popř. víkend).

Pracovní náplň: poskytování informací o produktech a službách, zpracování příchozích telefonických požadavků klientů, e-mailů, nabídka a prodej produktů a služeb.

Požadavky: požadovaná kvalifikace - úplné střední odborné vzdělání, komunikativnost, dobré vyjadřovací schopnosti, uživatelská znalost práce s PC, základní znalost bankovních produktů výhodou, schopnost učit se nové věci a rozvíjet se, samostatnost, odpovědnost, spolehlivost, profesionalita.

Zaměstnavatel nabízí dlouhodobou spolupráci.

Kontakt zasláním životopisu na e-mail: použijte odpovědní formulář

Požadované dovednosti

  • Práce s PC
  • Jiné - komunikativnost, dobré vyjadřovací schopnosti

Vhodné pro

Absolventy (minimálně SŠ s maturitou vzdělání).

Směnnost

Dvousměnný provoz

Pracovní období

od 1.4.2017 do 31.1.2018